Manuál k aplikaci VKUPE

Úvod

Aplikace VKupě umožňuje zobrazit naráz volné kurty pro všechny herny pro následujících 8 dní. Momentálně funguje pouze pro Brno a Prahu a pro badminton a beach volejbal, ale pokud bude zájem, rozšířím.

Hlavní obrazovka


Na obrazovce můžete vidět seznam dnů a v každém dnu seznam heren. Bílá čísla na zeleném poli ukazují počet volných kurtů na daném hřišti. V každém řádku s jedním hřištěm je možné se klikem na jméno přesunout přímo na rezervační systém hřiště a objednat. Pod ikonama telefonu se skrývá telefonní číslo a pod ikonou mapy odkaz do Google Maps.
Pokud tuto applikaci spouštíte na telefonu, klikem na ikonu telefonu začnete rovnou volat a klikem na mapu se spustí Google navigace. V horní části je možné vybrat jiné město a jiný sport a zároveň se Přihlásit/Registrovat do systému.

Přihlášení

Zde jsou zobrazeny tři dialogy, myslím si, že nepotřebují komentář.

Reyervace


Po přihlášení se nahoře vypíše jméno přihlášeného a na horní lište s časy se objeví zelený pruh. Kliknutím na tento pruh je možné si nastavit hlídání, aby v okamžiku, kdy se uvolní v zadaném čase na termín na kurtu, Vám bylo zasláno upozornění na mail.

Mobilní telefony

Aplikace je i částečně upravená pro zobrazení na mobilních telefonech. Pokud by jste chtěli přidat odkaz přímo na plochu telefonu nebo tabletu, zde jsou postupy:

Poděkování

Rád bych poděkoval grafičce Jitce a všem pomocníkům a testerům: Laďovi, Lukemu, Karlovi, Drobkovi, Jarcovi, Janě, Štěpánovi, Jindrovi, Víťovi, Vláďovi, Frantovi a Jardovi.